Native speaker rosyjskiego
Tłumaczenia
Tłumacz rosyjskiego
Rosyjski
Ukraiński
Referencje
Kontakt
Linki
Forum/chat
Cennik

Nie jesteśmy pośrednikami! Мы, не посредники. Наша группа переводчиков - это переводчик польского языка, присяжный переводчик польского языка и переводчик русского и украинского языков.
U nas pracuje:
- Native Speaker tłumacz języka rosyjskiego i ukraińskiego (tłumaczenia z polskiego)
- Native Speaker tłumacz języka polskiego (tłumaczenia z rosyjskiego)
- Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego

Jeśli potrzebujecie Państwo szybkiego, profesjonalnego, wolnego od błędów tłumaczenia pisemnego z języka polskiego na język rosyjski lub ukraiński oraz z języka ukraińskiego lub rosyjskiego na język polski, a nie chcecie Państwo słono płacić za pośrednictwo biurom tłumaczeń to dobrze trafiliście. Korzystając z usług sprawdzonych tłumaczy omijacie Państwo niepotrzebnych pośredników zmniejszając koszt tłumaczenia oraz w wielu przypadkach czas potrzebny na jego realizację.

Kilka słów o nas: rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku. Specjalizujemy się w branży usług dla firm z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi i innych państw. Prowadzimy firmę w Warszawie. Działamy na cały kraj.
Несколько слов о наc: деятельность начали в 1995 году и с того  времени успешно работаем на рынке.  Специализируемся в отрасли услуг для фирм России, Украины, Беларуссии и Польши. Работаем на всю страну (Польшу).

Nasze kontakty:
native speaker Siergiej Wołoch - Сергей Волох

tel.kom: (0)  602 50 74 22  
tel.: (22) 201 94 95

тел.моб.: (+48) 602 50 74 22  
тел.: (+48 22) 201 94 95
телефонный код Польши - 48, код Варшавы - 22

e-mail: tlumacz@rosyjski-ukrainski.home.pl
e-mail: tlumacz@rosyjski-ukrainski.warszawa.pl

polski: Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
rosyjski: Благодарим Вас за посещение нашего сайта.
ukraiński: Дякуємо Вам що відвідали нашу сторінку.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem:
tlumacz@rosyjski-ukrainski.home.pl


Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Top